Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kuralları
#1
Thumbs Up 
Bu foruma kayıt ücretsizdir.


Foruma üye olurken aşağıdaki kuralları ve ilkeleri okuduğunuz kabul edilir.

Lütfen forum kurallarını dikkatlice okuyunuz !

Forum Kuralları :

1.) Forum’a gönderilen mesajlardan ve açılan konulardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludur adminler ve yöneticiler başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar.

2.) Sitemizde warez, hack vb. yasa dışı herhangi bir içeriği paylaşmak kesinlikle yasaktır ve paylaşım sahibi, forumdan süresiz şekilde uzaklaştırılır. Bu gibi durumlarda adminler ve yöneticiler mesajları ve konuları, açıklama yapmadan silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkına sahiptir.

3.) Siteye üye olan bütün kullanıcılar sadece ilk sefere mahsus kendilerini tanıtan bir konu açtıktan sonra misafir kullanıcı konu erişim sınırını aşmış ve bütün forumlara (bazı özel yetkili forumları hariç) sınırsız erişim ve yazma hakkına sahip olurlar.

4.) Forumda konu açarken konu başlıklarını konu içeriğine uygun seçmeniz gerekmektedir.

5.) Yeni konu açarken lütfen “arama” butonunu kullanarak aradığınız konu ile ilgili daha önceden açılmış olan başlıkları inceleyiniz.

6.) Forum içerisinde her ne şekilde ve ne sebeple olursa olsun etiğe uygun olmayacak şekilde konuşmak, kişiye ya da kuruma küfür veya hakaret etmek, aşağılayıcı bir tavır takınmak kesinlikle kabul edilemez bir tutumdur ve sitemizden süresiz bir şekilde uzaklaştırılmanıza sebep olur.

7.) Konu içeriğini ve konu başlığını tamamen büyük harflerle ve / veya tamamı renkli olacak şekilde yazmak yasaktır.

8.) Her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik, istenildiği zaman iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için admin'e özel mesaj yoluyla ulaşmanız yeterlidir. (Üyeliklerini sildiren kişilerin e-posta adresi ve verdiği kişisel bilgiler silinir, hesabı pasif hale getirilir, mesajları sistemde tutulur.)

9.) Türkiye Cumhuriyeti ve herhangi bir din, dil, ırk ve mezhep karşıtı yazı, sembol, resim, ses dosyası, video, flash animasyon vb. meteryallerin kullanımı kesinlikle yasaktır ve siteden süresiz bir şekilde uzaklaştırılmanıza sebep olur.

10.) Özellikle siyasi ve dini içerikli konularda ayrımcılığa sebep olmamak için tartışmada bulunmak ya da tartışma konusu açmak yasaktır. Bu durumlarla ilgili konu açan üyelerimiz önce admin ya da yöneticiler tarafından uyarılır ve eğer üyenin bu tutumu devam ederse siteden süresiz bir şekilde uzaklaştırılır.

11.) Bazı forum ve alt forumların kendilerine özgü kuralları ya da dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. O forumlara mesaj gönderilmeden önce bu kurallar okunmalıdır. Sabitlenmiş konulara göz atmanız önerilir.

12.) Herhangi bir ürün, site ya da markayı reklam niteliğiyle paylaşmak yasaktır. Bilgilendirme amaçlı link paylaşılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

13.) Forum ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da şikayetçi olduğunuz bir konu olduğunda foruma yazmak yerine “bize ulaşın” formunu kullanmanız önerilir.

14-) İmza ve avatarda herhangi bir şekilde tahrik edici ve hakaret içeren grafik veya resim kullanmak yasaktır.

15-) Başkalarına ait adres, telefon, hesap bilgileri vb. kişisel bilgilerin, kişinin bilgisi dışında paylaşmak yasaktır.

16-) Bilgi paylaşımı için kurulmuş bu platformda özellikle mesaj sayısı artırmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktır.

17-) Kurallara uymayan üyelerin mesajları ve konuları uyarı yapılarak ya da yapılmadan silinir/taşınır/düzenlenir. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları silinir ve siteden süresiz bir şekilde uzaklaştırılır.

18-) Bir kullanıcı olarak foruma üye olduğunuzda, kayıt olurken girdiğiniz bütün bilgilerin sistemimize ait bir veritabanında saklanacağını kabul etmiş bulunursunuz.


İletişim: destek@ahetr.com

Aramıza hoşgeldiniz...
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi